Kancelaria Supremus

Dane kontaktowe

Lokalizacja

ul. Podgórna 44/2, 87-100 Toruń

Kontakt telefoniczny

+48 56 637 16 37

Zakres usług

Treść strony

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zważając na jego potrzeby i osobiste wymagania. Ze szczególną uwagą podchodzimy do specyfiki branży, w której działa nasz Klient. Działamy szybko i skutecznie, nie obawiając się problemów niestandardowych i wymagających nowatorskich rozwiązań. Cechuje nas maksymalne zaangażowanie w każdą powierzoną sprawę. Dbamy o stały kontakt z Klientem, informując na bieżąco o wszelkich postępach w prowadzonych na Jego rzecz sprawach.
Oprócz pomocy prawnej w rozwiązywaniu bieżących problemów, zwracamy uwagę naszych Klientów na zagrożenia prawne mogące powstać w przyszłości. Kierujemy się profesjonalizmem oraz wysokimi standardami etycznymi, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.
Wynagrodzenie ustalane jest każdorazowo indywidualnie z Klientem w sposób jasny i niebudzący wątpliwości. Jego wysokość uzależniona jest od charakteru sprawy oraz stopnia jej skomplikowania. W przypadku stałej współpracy możliwe jest ustalenie korzystnego systemu wynagrodzenia ryczałtowego.
Udzielamy pomocy prawnej w formie:
§ stałej obsługi prawnej na podstawie umowy o świadczenie pomocy prawnej
§ jednorazowego zlecenia
§ usług świadczonych na odległość
§ porad prawnych udzielanych w siedzibie Kancelarii