Kancelaria Supremus

Dane kontaktowe

Lokalizacja

ul. Podgórna 44/2, 87-100 Toruń

Kontakt telefoniczny

+48 56 637 16 37

Kancelaria

Treść strony

Kompleksowa obsługa przedsiębiorstw jest wiodącym obszarem naszej praktyki. Oferujemy efektywną pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów przedsiębiorców i wsparcie prawne w działalności firmy. Wieloletnie doświadczenie i zespół wykwalifikowanych prawników zapewnia skuteczne i profesjonalne działanie oraz pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Świadczymy obsługę prawną przy uwzględnieniu specyfiki prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej, a także biorąc pod uwagę jego indywidualne potrzeby i oczekiwania. Zapewniamy pomoc prawną i wsparcie działań Klientów biznesowych we wszystkich obszarach ich działalności. Prowadzimy skuteczną windykację należności, dzięki czemu zaufali nam Klienci z obszaru województwa kujawsko-pomorskiego, jak i innych województw, a także podmioty międzynarodowe O naszej efektywności świadczy wciąż rosnąca liczba przekazywanych nam do prowadzenia spraw w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych.
Zapewniamy najwyższą jakość obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa związanych z działalnością gospodarczą. Szczegółowa oferta proponowanych przez nas usług znajduje się w zakładce Zakres usług.