Kancelaria Supremus

Dane kontaktowe

Lokalizacja

ul. Podgórna 44/2, 87-100 Toruń

Kontakt telefoniczny

+48 56 637 16 37

Jarosław Grzelak

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • Jarosław Grzelak

Jarosław Grzelak

W 1999 r. ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W 2004 r. wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu (Tr-620).
Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w obsłudze przedsiębiorstw. Uczestniczył w zakładaniu i zmianach organizacyjnych licznych spółek, spółdzielni oraz działalności osób fizycznych. Na co dzień zajmuje się bieżącą obsługą prawną przedsiębiorstw z kilkunastu branż, zarówno jako in-house, jak i partner zewnętrzny. Posiada praktyczne doświadczenie w rozwiązywaniu wielu zagadnień z zakresu prawa cywilnego, spółek, prawa pracy oraz zamówień publicznych. Z racji ścisłej współpracy z zarządami spółek, służbami księgowymi i kadrowymi oprócz wiedzy stricte prawnej posiada bardzo duże doświadczenie biznesowe i świadomość sytuacyjną tj. rozeznanie o aktualnych problemach rynkowych i optymalnych metodach ich rozwiązania. Uczestnicząc w setkach procesów sądowych zdobył bogate doświadczenie procesowe. Na co dzień również monitoruje i zarządza procesami windykacyjnymi swoich Klientów.

W relacjach z Klientami jego priorytetem jest uczciwość i rzetelność, co skutkuje utrzymywaniem stałej obsługi wielu firm, nieprzerwanie od kilkunastu lat.