Kancelaria Supremus

Dane kontaktowe

Kontakt elektroniczny

Lokalizacja

ul. Reja 8/4, 87-100 Toruń

Kontakt telefoniczny

+48 56 637 16 37

Bartosz Mielczarek

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • Bartosz Mielczarek

Bartosz Mielczarek
kontakt: mielczarek@supremus.torun.com.pl
Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. 
Doktorant w Interdyscyplinarnej Szkole Doktorskiej Nauk Społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Otrzymał nagrodę I stopnia w Konkursie na Najlepszą Pracę Magisterską na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu za pracę napisaną pod kierunkiem dr hab. Agnieszki Laskowskiej – Hulisz, prof. UMK nt. “Zakres orzekania sądu drugiej instancji w procesie cywilnym.”
Autor publikacji z zakresu prawa procesowego cywilnego dotyczących m.in. środków zaskarżenia, pełnomocnictwa procesowego i innych. W pracy naukowej zajmuje się zagadnieniami związanymi z postępowaniem egzekucyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem powództw przeciwegzekucyjnych.
W Kancelarii świadczy pomoc prawną przede wszystkim w zakresie obługi prawnej podmiotów gospodarczych, prawa ochrony środowiska, prawa administracyjnego, prawa gospodarczego i windykacji należności.
Prywatnie uwielbia spędzać czas w gronie rodzinnym. Interesuje się polityką.