Kancelaria Supremus

Dane kontaktowe

Kontakt elektroniczny

Lokalizacja

ul. Reja 8/4, 87-100 Toruń

Kontakt telefoniczny

+48 56 637 16 37

Iwona Samul

Ścieżka nawigacyjna

Treść strony

  • Iwona Samul

Iwona Samul
kontakt: samul@supremus.torun.com.pl
Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej Uniwersytetu Warszawskiego. W 2017 r. wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu (Tr-1220).
Certyfikowany mediator. W roku 2015 ukończyła szkolenie z zakresu mediacji prowadzone przez Ośrodek Mediacyjny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy.
Z Kancelarią związana od 2012 roku przez cały czas czynnie uczestnicząc w świadczeniu pomocy prawnej na rzecz jej Klientów. Posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz reprezentowaniu ich przed sądami. Wielokrotnie uczestniczyła w złożonych procesach sądowych z sukcesem reprezentując Klientów kancelarii.
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, cywilnym, własności intelektualnej oraz prawie pracy. Ponadto, reprezentuje Klientów Kancelarii w postępowaniach rozwodowych. Wykonuje zawód z pasją, wnikliwością i rzetelnością. Zaufanie ze strony Klientów jest dla niej najwyższym dobrem.
Prywatnie jej pasją jest taniec. Uwielbia jeździć na rowerze oraz grać w gry planszowe. W wolnych chwilach, z niesłabnącym zamiłowaniem czyta kryminały, komedie kryminalne i obyczajowe.